20 Aralık 2009 Pazar

VANİLLA SKYFilmin Konusu:

New York’lu David Aames(TOM CRUISE) paranın satın alabileceği her şeye sahip olan ve göz kamaştırıcı bir yaşamı olan genç bir yayıncıdır. Yakışıklıdır, zengindir, karizmatiktir. Kısacası dışarıdan bakan biri için mükemmel bir hayata sahiptir.Ancak David’in hayatı her ne kadar muhteşem görünürse görünsün, David’in görülemeyen ve onu bir hayli rahatsız eden problemleri de vardır.

David doğum günü verdiği partide arkadaşı Brian ile birlikte gelen Sofia(PENELOPE CRUZ) adlı bir kıza ilk görüşte vurulur ve aşık olur. Ancak David’in Sofia ile tanıştıktan kısa bir süre sonra yaptığı bir hata hem Sofia’yı kaybetmesine neden olur hem de her şey karmaşık bir hal alır.

David bir yandan Sofia’ya tekrar ulaşmaya çalışırken bir yandan da zihinini kemiren bu karışıklığa bir çözüm bulmalıdır.Davıd’in ayrıca stüne çok düşen sevgilisi Julıe(CAMERAN DİAZ) ile de uğraşması gerekmektedir.


Açıklama : Vanilla Sky Türkçe Dublaj
imdb puanı :
6.9/10
Yapım :
2001, ABD
Tür :
Bilim Kurgu / Dram / Gerilim / Gizem / Romantik / Psikolojik
Yönetmen :
Cameron Crowe
Senaryo :
Alejandro Amenábar, Mateo GilVANİLLA SKY 1.BÖLÜM


VANİLLA SKY 2.BÖLÜM


VANİLLA SKY 3.BÖLÜMvanilla sky,vanilla sky izle,vanilla sky seyret,vanilla sky online izle,vanilla sky full izle,vanilla sky bedava izle,vanilla sky indirmeden izle,vanilla sky filmi,vanilla sky filmi izle,vanilla sky filmi seyret,vanilla sky film konusu,vanilla sky film

vanilla sky,vanilla sky izle,vanilla sky seyret,vanilla sky online izle,vanilla sky full izle,vanilla sky bedava izle,vanilla sky indirmeden izle,vanilla sky filmi,vanilla sky filmi izle,vanilla sky filmi seyret,vanilla sky film konusu,vanilla sky film

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder