16 Aralık 2009 Çarşamba

Sesini Duyur (2004) Türkçe + Online / Hilary Duff ile Romantik - KomediTür : Müzikal / Romantik / Dram

Yönetmen : Sean McNamara

Senaryo : Mitch Rotter , Sam Schreiber

Görüntü Yönetmeni : John R. Leonetti

Müzik : Machine HeadYapım : 2004, ABD

Oyuncular

Hilary Duff (Terri Fletcher) , Oliver James (Jay Corgan) , David Keith (Simon Fletcher) , Dana Davis (Denise Gilmore) , Rita Wilson (Frances Fletcher) , Lauren C. Mayhew (Robin Childers) , Kat Dennings (Sloane) , Jason Ritter (Paul Fletcher) , Rebecca De Mornay (Nina Hala) , John Corbett (Bay Torvald) , Carly Reeves (Kelly)

Konu

Terri küçük bir kasabada ailesi ile beraber yaşayan bir kızdır. Çok güzel sesi olması ilerde ünlü bir şarkıcı olma hayallerini beraberinde getirir.

Kardeşinin ölümüyle sarsılan Terri zor günler yaşamaktadır. Bu küçük kasabada yapabileceği çok fazla bir şey kalmadığını anladığı anda Los Angeles’ a gitmeye karar verir. Yazını orda geçirecek, bir sanat merkezine yazılacak ve ses eğitimi alacaktır.

Kendi halinde küçük bir yerden, metropol bir şehire gelince ister istemez ortama uyum sağlamakta zorlanır. Yeni bir çevresi, yeni arkadaşları ve yaşadığı yeni bir duygu vardır artık. Aşk… Hayallerindeki gibi bir şarkıcı olmak için uğraşan Terri’ yi bu yeni hayatında bakalım neler bekliyor?**************

Bölüm-1Bölüm-2Bölüm-3Bölüm-4

***************

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder