8 Aralık 2009 Salı

Kurtlar Vadisi Pusu 73.Bölüm fragmanı Hd izle


Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümü olan ve 10 Aralık Perşembe günü yayınlanacak olan 73. bölümünün fragmanı yayımlandı. İşte Kurtlar Vadisi Pusu 73. son bölüm fragmanı...

Kurtlar Vadisi Pusu 73. bölüm fragmanı - izle

Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni bölümü olan ve 10 Aralık Perşembe günü yayınlanacak olan 73. bölümünün fragmanı yayımlandı. İşte Kurtlar Vadisi Pusu 73. son bölüm fragmanı...


Kurtlar Vadisi Pusu, 73. bölümü ile birbirinden heyecanlı sahnelere sahne olacağa benziyor. 73. bölüm fragmanında Polat Alemdar, Yalçın Yıldız'ı yakalayıp sorguluyor. Ancak Yalçın Yıldız konuşacak mı? Ayrıca Yalçın Yıldız'ı bekleyen şok da bir son var...Öte taraftan Memati'nin oğlu Ali Memati'nin bakıcısı kim tarafından boğuluyor ve Ali Memati kaçırılıyor mu? Cevat mı yoksa Zaza mı? Memati'nin Zaza'nın sağ koluna kafa attığı bölümde, Cevat ile karşılaşmaları bu bölümde mi olacak?

ABDULHEY SORGUDA!

Abdulhey'in, Ebru'nun babası Ercüment'in emniyete giderken güzergahının belli edilmesinden ve ölümünden dolayı istihbarat tarafından geçen bölümde gözaltına alınmasının ardından, 73. bölümde de Alper tarafından sorguya çekiliyor. Alper, Abdulhey'e Gladio'ya Yıldız ile birlikte hizmet edip etmediklerini soruyor. Polat ise adamının gözaltına alınmasına nasıl bir tepki gösterecek?

KÜRT AÇILIMI KURTLAR VADİSİ'NE DE GİRİYOR!

Başbakan rölünü canlandıran kişi ile birlikte Kurtlar Vadisi Pusu'ya 73. bölümden itibaren Kürt Dosyası da giriyor... İstihbarat ve müsteşarlık, Kürt dosyasını açarken, Aron Feller'in Kürtler üzerindeki planı ne?

Tüm bu soruların cevaplarını Kurtlar Vadisi Pusu'nun 73. bölümünde hep birlikte izleyip bulacağız... Ayrıca Kurtlar Vadisi Pusu'nun 73. bölüm özetini filmizleburada.blogspot.com da takip edebilirsiniz...Hiç yorum yok:

Yorum Gönder