5 Aralık 2009 Cumartesi

İntikam Ateşi – A Man Apart (Türkçe Dublaj)


Sinemalar.com Puanı:6.8/10
IMDB Puanı:5.7/10
Yapım:2003 ~ ABD
Tür:Aksiyon
Yönetmen:F. Gary Gray
Senaryo:Christian Gudegast
Görüntü Yönetmeni:Jack N. Green
Müzik:Anne Dudley, J. Peter Robinson
Süre:1 saat 50 dk
Gösterim Tarihi: 26 Eylül 2003 (Türkiye)
Konusu:Sokaktaki sert taktikleri yüzünden ’silahşörler’ takma adıyla anılan iki polis Sean Vetter (Vin Diesel) ve ortağı Demetrius Hicks (Larenz Tate) Birleşik Devletler-Meksika sınırı boyunca uzanan uyuşturucu hattına karşı mücadeleye girişirler. Bu iki DEA (Narkotik’in ecnebicesi) ajanının mücadelesi meyvasını verecek ve Baja Cartel’in en önemli adamlarından Memo Lucero (Gene Silva) yakalanacaktır. Lucero azami güvenliğe sahip bir hapishaneye tıkıldıktan sonra, Vetter, işinin sert gerçeklerinden uzaktaki sığınağına, evine, karısına dönebilecektir.
Ancak Lucero’nun tutuklanmasının hemen ardından, sadece Diablo olarak bilinen gizemli bir figür ortaya çıkar. Vetter ile Hicks, bu tehlikeli ve ele geçmez yeni oyuncuyu teşhis etmeyi ve durdurmayı kafaya koyunca, Diablo bu mücadeleyi kişiselleştirir ve Vetter’in elinden, onun hayatına anlam veren bir kişiyi karısı Stacy’i alır.filmizleburada.blogspot.com
Kaybedecek hiç bir şeyi kalmayan Vetter, Diablo’yu ele geçirmek için, elindeki tüm gizli kaynakları kullanmaya başlar. Buna, hapisteki Lucero da dahildir. Vetter’i, karısının intikamınını almaktan hiç bir şey alıkoyamayacaktır. Adelet ve kanunsuzluk çizgisi arasında tehlikeli şekilde gidip gelen Vetter, hayatını adamış olduğu polis gücüne ters düşecek olsa bile, intikamında çok kararlıdır.

film izle,dizi izle,online sinema,film seyret,indirmeden film izle,online film izle,sinema filmi izle,online sinema

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder