16 Aralık 2009 Çarşamba

Çılgın Haftasonu / The Long Weekend (2005) Online izle [16+]

TUR================>Komedi / Romantik / Gençlik

YONETMEN ===========>Pat Holden

SENARYO ============>Tad Safran

MUZİK ==============>David A. Hughes

GOSTERİM TARİHİ=======>19 Ağustos 2005

YAPIM ==============>2005 - ABD

SURE ===============>85 Dk ..

Oyuncular============>Brendan Fehr, Chris Klein, Paul Campbell, Kristina Copeland, Michael DaingerfieldFilmin Web Sitesi

KONU==>

Bir numaralı kardeş Ed Waxman (BRENDAN FEHR) her şeyi ama her şeyi videoya kaydederek büyür. Daha sonra, Cathy’ye aşık olur ve çok başarılı bir reklamcılık kariyeri yapar. Cathy onu terk ettiğinde ise kariyeri de tepe taklak olur. Bir Cuma günü işini kurtarmasının tek yolunun Pazartesi günü ajansa dünyayı durduracak bir reklam kampanyasıyla gitmek olduğunu öğrenir.

İki numaralı kardeş Cooper (CHRIS KLEIN) küçük bir aktör, Japon viskisi satarak maddi başarı elde etmiş büyük bir çapkındır. Ed’in doğumgünü geldiğinde, Cooper’ın haftasonu için düşünebildiği tek şey Ed’e bir kız ayarlamaktır.

Ed isteksizdir, ama Cooper ısrar eder ve ağabeyine işe zamanında yetişeceği, üstelik çabucak yaratıcı bir düşünce boyutuna geçeceği konusunda güvence verir. Cooper ağabeyine bir kız ayarlamak için geleneksel yöntemlere başvurur: Bir arkadaşın arkadaşı, bar, çamaşırhane gibi alternatiflerden sonra, daha az geleneksel yöntemlere de başvurur: Örneğin, onu striptiz kulübüne, binicilik kulübüne ve hatta bir cenazeye bile götürür. Her seferinde, ortaya hem felaket, hem de çok komik sonuçlar çıkar. Bir manyakla geceyi nezarette geçirmek ise Ed için bardağı taşıran son damla olur. Cooper’la birbirlerine girerler ve Ed oradan ayrılır. Saatler geçer ve endişelenmeye başlayan Cooper beklenmedik bir karar verir; Ed ise ihtiyacı olan ilhamı bulur: Aslında bu esin kaynağı, tüm o süre boyunca hemen burnunun dibinde durmuştur ..

**************

CD -I-

~ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN ~

CD -II-

~ İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN ~Not: Açılan Sayfadaki Playerde bulunan "Tam Ekran" ikonuna Tıklayarak Filmi Tam Ekran Olarak İzleyebilirsiniz. İyi Seyirler ..

***************.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder