22 Aralık 2009 Salı

BLAİR CADISI 2-BLAİR WİTCH 2Filmin Konusu:

“Gölgelerin Dili: Blair Cadısı 2″ Maryland'in uğursuz Black Hills bölgesine, Kasım 1999′da işlenen bir dizi korkunç suçu çözmek üzere geri döner. “The Blair Witch Project”in doğuşu, medyanın filmin belgesel stili ve doğaüstü bir efsaneye dair yarattığı aldatmacayla pekişerek, hayranların ve meraklı kişilerin filmin gerçek hayatta varolan seti Burkittsville, Maryland'e akın etmesine neden olur. Jeff (Jeffrey Donovan), bir akıl hastanesinden yeni çıkmış olan bir şehirlidir.

Blair Cadısı'na dair güçlü saplantısını bir işe çevirmiştir ve gençleri cadının sık sık bulunduğu Burkkittsville'in Black Hills yöresine olan bir tura katılmak üzere ayartır. Jeff'in müşterileri de kendilerinin de anlamadığı sebeplerden dolayı filme karşı saplantıdır. Bir Wiccan olan Erica (Erica Leershen), filmin onun gibi Wiccan olan arkadaşlarını kötü şekilde sunduğunu düşünse de kendini Blair Cadısı mitolojisine kaptırmıştır. Master öğrencileri olan Tristen (Tristen Skyler) ve Stephen (Stephen Barker Turner) Blair Cadısı hakkında bir kitap yazmaktadır fakat hikayenin dayandığı temele tamamen karşı çıkmaktadır.Folklorist Tristen, bir gerçeklik payı taşıması gerektiğini savunurken, Stephen bunun bir ders kitabı vakası olan bir toplu histeri olduğu üzerinde ısrar eder.

Grubu tamamlayan kişi, güçlü psişik güçleriyle sert ve şeytani biri olan Kim'dir.Blair Cadsıyla ilgili bilinen en uğursuz mekanlardan birinde garip ve afallatıcı bir gece geçirdikten sonra beş kampçı bir yıkım sahnesine uyanırlar ve uyuduklarına dair hiç bir şey hatırlamazlar. Neler olup bittiğini anlamak için olanları biraraya getirmek üzere Jeff'in terk edilmiş ambarına giderler. Ancak Jeff'in önderliğinde çürük asma köprüden geçerlerken ve haylayan köpekler eşliğinde kapının kilidini açarlarken, biraz önce terkettikleri ormandan daha güvenli olmayan bir yere girmektedirler.
İçeride, karışmış kafaları kadar kaçınılmaz olan bir kabusun içine düştükçe efsane gerçeğe dönüşmeye başlar. Artık çok geçtir. Ormanı terk ettiklerinde yalnız olmadıklarını anlarlar.

Tür : Korku
Gösterim Tarihi : 12 Ocak 2000
Yönetmen : Joe Berlinger
Yapım : 2000, ABD
Süre : 88 dk.
Oyuncular
Stephen Barker Turner , Tristine Skyler
Erica Leerhsen , Jeffrey Donovan


BLAİR CADISI 2 1.BÖLÜMBLAİR CADISI 2 2.BÖLÜMBLAİR CADISI 2 3.BÖLÜMBLAİR CADISI 2 4.BÖLÜMblair cadısı 2,blair cadısı 2 izle,blair cadısı 2 seyret,blair cadısı 2 online izle,blair cadısı 2 full izle,blair cadısı 2 bedava izle,blair cadısı 2 indirmeden izle,blair cadısı 2 filmi,blair cadısı 2 filmi izle,blair cadısı 2 filmini izle,blair cadısı 2 filmi online izle,blair cadısı 2 filmin konusu,blair cadısı 2 filmi full izle,blair cadısı 2 filmini seyret

blair cadısı 2,blair cadısı 2 izle,blair cadısı 2 seyret,blair cadısı 2 online izle,blair cadısı 2 full izle,blair cadısı 2 bedava izle,blair cadısı 2 indirmeden izle,blair cadısı 2 filmi,blair cadısı 2 filmi izle,blair cadısı 2 filmini izle,blair cadısı 2 filmi online izle,blair cadısı 2 filmin konusu,blair cadısı 2 filmi full izle,blair cadısı 2 filmini seyret

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder