19 Aralık 2009 Cumartesi

Bu mesaj için !!LgAr kullanıcısına teşekkür eden 142 üyemiz:Mr. Deeds / Kazara Zengin (2002) Online İzle - TR Dublaj[filmarsiv_goster][/filmarsiv_goster]TUR================>Komedi/Romantik komedi

YONETMEN ============>Steven Brill

SENARYO ============>Robert Riskin, Tim Herlihy, Clarence Budington Kelland

GOSTERİM TARİHİ========>8 Kasım 2002

YAPIM ==============>2002, ABD

OYUNCULAR===========>John Turturro, Steve Buscemi, Adam Sandler, Winona Ryder, Peter Gallagher, Jared Harris

SURE ===============>1 Saat 31 Dk.

KONU==>Longfellow Deeds ufak bir kasabada pizza restoranı sahibi olan ve aynı zamanda şair olan bir zattır. Aynı zamanda su götürmez bir saf olan Mr. Deeds kasaba halkı tarafından da çok sevilmektedir. Her klişe miras konulu filmde olduğu gibi Mr. Deeds büyük bir servetin kendisine miras kaldığını öğrendiği zaman şaşırır. O ana kadar paraya fazla önem vermeyen Mr. Deeds, Blake amcasından 40 milyar $ kaldığını öğrenince hayatı değişir. Mr. Deeds'e paranın yanında bir medya devi olan amcasının medya şirketi de kalmıştır.

Mr. Deeds miras için New York'a ulaştığında bütün basın onun peşine düşmüştür. Amcasından miras kalan medya şirketinin 2 numaralı yöneticisi olan Chuch Seder hem Mr. Deeds'in mirası almasına engel olmak hem de şirketi ele geçirmek istemektedir. Bu arada TV yapımcısı olan Babe Bennent te kimliğini Mr. Deeds'ten saklayıp ona aşık olduğuna Mr. Deeds'e inandırır. Böylece onu TV programında onu küçük düşürebilecektir. Ancak Babe Mr. Deeds'e aşık olduğunu farkederTek Bir Teşekkür Bile Beni Mutlu Eder.Bu yüzden teşekkürlerinizi esirgemeyin.

Herkese İyi Seyirler!!
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder